Комплектація обвісу та його ціна:

 

Передній бампер

Передня решітка

Денні ходові вогні - 4 шт.

Протитуманні фари

Накладки на двері (пороги) - 6 частин

Накладка на задній бампер

Насадки на вихлопну систему BBlock,

нержавіюча сталь


Опціонально:

 

Високопродуктивна вихлопна система,

нержавіюча сталь

Диски 22” + резина

Спортивні електро сидіння

Чіп-тюнинг

Збільшений інтеркуллер

Підрульові перемикачі передач

Шкіряне оздоблення салону

2700
Закрити
Ваше ім`я та країна
Контактний телефон та/або E-mail
Повідомлення
Введите код с картинки

Галерея

-

-

BB Виробництво

Обвіс BBlock для Land Rover Freelander 2 був розроблений командою професіоналів і фанатів марки Land rover, Jaguar. Модель Land Rover Freelander 2 випускається з 2006 року і до сих пір жодна з компаній і тюнінг ательє не змогла запропонувати повноцінний обвіс на це авто. Ми вирішили виправити це і дати можливість власникам Land Rover Freelander 2 наповнити свої автомобілі індивідуальним та спортивним характером.

Так як же створювався тюнінг обвіс BBlock Freelander 2.
При створенні обвісу використовувалися сучасні технології виробництва, високоточне обладнання і тільки якісні матеріали. Кожної дрібниці було приділено багато часу та уваги.

Об'єктне моделювання


Після того, як дизайн проекту був затверджений і узгоджений ми відсканували автомобіль. Це дозволило врахувати всі технологічні елементи заводського авто. Перекласти фізичну форму об'єкта в тривимірну модель.

Цей етап дозволяє оглянути об'єкт з усіх сторін. Побачити, що може перешкодити встановленню деталей, оцінити кути, форми, співвідношення деталей, внести корективи, виправити помилки ще до реалізації проекту.
Фрезерування (CNC)
Після отримання тривимірної моделі ми підготували її для фрезерного верстата з ЧПУ, щоб виготовити оснастку для майбутніх деталей. Використовуючи сучасний, високоточний координатний верстат з ЧПУ ми отримали задану об'ємну, натуральну форму деталей майбутнього обвісу.


Формування деталей
Після виготовлення оснастки починається формування деталей. Наші формувальники мають досвід роботи з склопластиком більше 10 років. Точність модельного оснащення і використання якісних матеріалів при виробництві склопластикових деталей забезпечує простоту установки обвісу на автомобіль та також більшу надійність.


Фарбування та установка
Якщо у Вас немає можливості приїхати до нас на фарбування та установку обвісу, ми можемо доставити його за вказаною адресою вже грунтований або пофарбований. З моменту виготовлення обвісу і до його встановлення на автомобіль ми ведемо повний супровід, надаємо інструкції та рекомендації.


Інші деталі
Окремим деталям обвісу приділено велику увагу. Розробка насадок під вихлопну систему з нуля, додаткове освітлення - DRL і протитуманні фари від Range Rover. Все це робить обвіс BBlock Freelander 2 справді унікальним.Використання зазначеної технології і сучасних матеріалів, для виробництва склопластикових деталей, забезпечують ідеальний результат по співвідношенню ціна-якість. Ми не зупиняємося на досягнутому, і вже ведемо розробку нових деталей, а також версій Wide Body та Carbon Edition.
Ми відповідаємо за високу якість нашої продукції і надаємо гарантію 3 роки.

DRIVE IN STYLE

Обвіс BBlock Freelander 2 був розроблений та створений фанатами марки Land Rover. Цілллю проекту BВlock є надати можливість власникам Land Rover Freelander 2 придати своєму серійному автомобілю унікальний і розкішний зовнішній вигляд. Виділити його з потоку, додати спортивного та агресивного характеру, залучити погляди оточуючих. Обвіс підходить до всіх автомобілів Land Rover Freelander 2 з 2006 по 2014р.